HİKMETHAN OTEL - AİLE OTELİNİZ

Hakkımızda

// Hakkımızda

Otelimiz ilçe merkezinde,şehir plajı,tüm eğlence mekanları,şehır içi alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde olup buralara ulaşım için herhangi bir ulaşım aracına ihtiyaç duyulmamaktadır. Efes Antik kentine 13 Km, Meryemana evine 20 Km mesafededir. Tüm odalarda standart olarak Tv, klima, minibar, balkon, Wi-fi mevcuttur. 

Özel aracı ıle gelen müşterılerımız araçlarını otel önune ucretsız olarak park edebilmektedirler.Otelımızde 5 double,5 triple ve 20 sıngle olmak üzere 30 oda kapasitesi ve 65 yatak mevcuttur. 

Otelimize ait açık bahçe restaurant,bar,şark köşesi ve çocuklarında yararlanabildikleri açık havuz bulunmaktadır. Güvenli ve aile ortamında bir tatilin adresi olan otelimiz  güleryüzlü personeli ile hizmeti kendisine prensip edinmiş olarak konuklarını beklemektedir.

Önceliğimiz misafirlerimize huzur içerisinde güleryüzlü ve kaliteli tatil sunma anlayışıdır. "Kuşadası ndaki Evinize Hoş Geldiniz" sloganımızdır. 

Hikmet Han Otel'in Vizyonu'nu oluşturan en temel yapıtaşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu düşünceden hareketle;

Misyonumuz ise çağımızın gerektirdiği yeniliklere en kısa sürede uyum sağlayarak, sürekli yatırım ve eğitimlerle kendimizi yenileyerek değerli müşterilerimizin tüm beklenti ve gereksinimlerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

Tüm bunları gerçekleştirirken temel amacımız standartlarında bölgemizin öncü turistik tesisi olmak ve bu birikimini bireysel ve kurumsal anlamda genişletmek ve geliştirmektir.
//İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Telelefon
0256 613-08-08
0256 614-53-53

Gsm  
0545 561 48 48
Muhammet Aktaş

Adres
Türkmen Mahallesi 50. Yıl Caddesi No.:41
Kuşadası / AYDIN

//
HARİTA